Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach pragnie zaprosić uczniów starszych klas, Szkół Podstawowych z terenu gminy Jasło, wraz z nauczycielami-opiekunami,  do wzięcia udziału  w  III Gminnym Plenerze Malarskim pt: „Jesienne impresje”, pod patronatem Wójta Gminy Jasło.

Naszym zamysłem jest, by impreza stała się już wydarzeniem cyklicznym i  odbywała się  co roku w innej miejscowości gminy.  Tym razem, we wrześniu, raz jeszcze pragniemy zaprosić naszych uczestników do Trzcinicy, by klimatyczne otoczenie Zabytkowego Kościoła p.w. św. Doroty,  stało się znakomitą okazją do twórczego rozwoju i integracji młodych artystów oraz aktywnego spędzenia czasu w pięknym otoczeniu.

Nieprzemijającą wartością plenerów jest bogactwo wrażeń, przemyśleń, dzielenie się swoimi umiejętnościami oraz dialog różnych postaw twórczych. Dlatego w tym roku, zaprosiliśmy do współpracy,  pochodzącego z Ukrainy artystę, malarza Wołodymira Romaniwa,  którego pasja   i doświadczenie będzie niebywałym atutem spotkania z uczniami - twórcami amatorami.

Zgłoszenia udziału należy dostarczyć, w formie tradycyjnej lub elektronicznej, do Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, bądź  jednej z bibliotek gminy Jasło. (GBP w Jaśle z/s w Szebniach, FGBP w Warzycach, FGBP w Osobnicy)

Zapraszamy do udziału!

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia, do pobrania

Pobierz: Regulamin