W dn. 14 lutego  w   Domu Ludowym w Trzcinicy odbył się BAL KARNAWAŁOWY  dla dzieci.  Zebrała się spora grupa  małych i dużych,  którzy postanowili spędzić ten czwartkowy wieczór tańcząc i bawiąc się.

Bal poprowadzili i obsługę muzyczną zapewnili animatorzy z teatru Scena PRL, którzy od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewali dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy.

Atmosfera była fantastyczna, wszyscy bawili się, śpiewając najpopularniejsze muzyczne hity. W czasie imprezy odbywały się  liczne konkursy, kiedy to najbardziej odważni wykonywali różnorodne zadania. Nie zabrakło zabaw z balonami, chustą Klanza i tanecznych korowodów z chorągiewkami.

Jak to w karnawale bywa, nie mogło się też obyć  bez kostiumów i ciekawych przebieranek, a organizatorzy  przygotowali  uczestnikom słodki  poczęstunek.

Taka impreza była bardzo ciekawym urozmaiceniem ferii zimowych. Mamy nadzieję, że  tegoroczny bal będzie niezapomniany, a dzieci już nie mogą doczekać się kolejnego.

Organizatorami spotkania byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach, FILIA GBP w Trzcinicy, Stowarzyszenie Trzcinica Razem i Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcinicy.

A. Jeleń