Filia GBP w Osobnicy miała przyjemność gościć Teatr Edukacji i Profilaktyki z Uśmiechem , którzy przestawili bajkę pt. Podróż w chmurach. Jest to bajka o małej Wandzi i Zębowej Wróżce. Wandzia bardzo lubiła Piotrusia Pana i chciała tak jak on umieć latać. Pewnej nocy Zębowa Wróżka zjawiła się u dziewczynki po ząbek mleczny, pech chciał, że Wandzia się obudziła w momencie przybycia do jej pokoju wróżki i poprosiła, żeby wróżka zabrała ją do krainy Nibylandii. Po drodze spotkało Wandzie wiele przygód. Mimo wielu perypetii wszystko dobrze się skończyło. Było dużo śmiechu i zabawy.

Spotkanie odbyło się 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy.

Organizatorem była Gminna Biblioteka w Jaśle z/s w Szebniach. Spotkanie z teatrem dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu "Partnerstwo dla Książki" na zadanie „Do biblioteki daj nura! Tu na każdego czeka literatura”.

FGBP w Osobnicy