Filia GBP w Osobnicy miała przyjemność gościć  teatr Scena z PRL z Krosna , którzy przedstawili bajkę pt. Wilk i Kapturek. Jest to bajka o dziewczynce, która odwiedziła swoją chorą babcie, mieszkającą w lesie. Po drodze nie zabrakło jej przygód związanych z wilkiem, przed którym ostrzegała ją mama. Mimo wielu perypetii wszystko dobrze się skończyło. Było dużo śmiechu i zabawy.

Po spektaklu odbyły się warsztaty teatralne, które poprowadziła Pani Ania Romańczyk. Wzięli w nich udział uczniowie a klasy czwartej.

Spotkanie odbyło się 26  w Szkole Podstawowej  nr 1 w Osobnicy.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu "Partnerstwo dla Książki" na zadanie „Do biblioteki daj nura! Tu na każdego czeka literatura”.

FGBP w Osobnicy