W bibliotece w Szebniach rozpoczął się cykl jesiennych warsztatów „Co wJEŻ o jesieni?”. Uczestnicy warsztatów wybrali się na poszukiwanie tej kolorowej pory roku. Jeż Jerzy zabrał uczestników do wiewiórki Mani, która podzieliła się z dziećmi historią ginących liści.

Uczestnicy wysłuchali książki „Złodziej liści” autorstwa Alice Hemming i wraz z wiewiórką wybrali się na poszukiwanie złodzieja. W trakcie poszukiwań czytelnicy poznali zabawne zwierzęta i dowiedzieli się kto tak naprawdę kradł wiewiórce liście.

W części plastycznej używając „jesiennych darów i odrobiny czarów” dzieci wykonały wiewiórki z kolorowych, jesiennych liści.

Spotkanie odbyło się 6 października w bibliotece w Szebniach.

Na kolejne warsztaty zapraszamy dzieci  14 października na godz. 15.15 do biblioteki w Szebniach.